#Свіжачок #UA
Letay – Кохайтесь
Зйомки відбувались на відреставрованій Поштовій площі в Києві.
«Майже у всіх моїх піснях співається про весну, але весна може бути не тільки у розумінні природного явища, а й у значенні світлого настрою на душі людини. І от, у кліпі «Кохайтесь» піде мова саме про таку весну у серці. Я отримав цей чудовий кліп завдяки конкурсу «Хіт-Конвеєр» на М2, коли без малого рік тому я надсилав заявку на участь, я і гадки не мав, що все станеться саме так! Але згодом я став переможцем і зараз час ще раз щиро подякувати всім, хто допоміг мені завоювати перемогу! Також дякую всім-всім-всім, хто робив це відео, від режисера до хлопців, що робили теплий чай і цілий день на холодному повітрі не давали змерзнути величезній команді», – коментує фронтмен Letay Ілля Рєзніков.
Letay – Кохайтесь
Зйомки відбувались на відреставрованій Поштовій площі в Києві.
«Майже у всіх моїх піснях співається про весну, але весна може бути не тільки у розумінні природного явища, а й у значенні світлого настрою на душі людини. І от, у кліпі «Кохайтесь» піде мова саме про таку весну у серці. Я отримав цей чудовий кліп завдяки конкурсу «Хіт-Конвеєр» на М2, коли без малого рік тому я надсилав заявку на участь, я і гадки не мав, що все станеться саме так! Але згодом я став переможцем і зараз час ще раз щиро подякувати всім, хто допоміг мені завоювати перемогу! Також дякую всім-всім-всім, хто робив це відео, від режисера до хлопців, що робили теплий чай і цілий день на холодному повітрі не давали змерзнути величезній команді», – коментує фронтмен Letay Ілля Рєзніков.
Media is too big
VIEW IN TELEGRAM
LETAY - Кохайтесь (Mix 2018)
https://youtu.be/Td7as1j8H_I
https://youtu.be/Td7as1j8H_I
Назву Аби МС самі музиканти розшифровують фразою "аби музику слухали". Свою загальну музичну естетику Аби МС визначають як "джаззі хоп".
"Представлена цим альбомом сучасна інтерпретація традиційної української музики, гадаю, є одним з кроків не тільки вперед, а і вглиб. Насамперед – вглиб. Мені нинішня спроба здається вдалою. Якщо вона не остання – сподіваюся, що це так – то навіть ми, пересічні слухачі, згодом матимемо дуже цікавий квиток на проїзд до центру. Куди ми з ним поїдемо – то вже справа інша, кожен сам обирає напрямок. Врешті решт, всі шляхи ведуть самі знаєте куди. "Зелене" – чудово. Дуже рекомендую."
- Антон Йожик Лейба
Ми також рекомендуємо. Це продукт світового рівня. Насолоджуйтесь!
"Представлена цим альбомом сучасна інтерпретація традиційної української музики, гадаю, є одним з кроків не тільки вперед, а і вглиб. Насамперед – вглиб. Мені нинішня спроба здається вдалою. Якщо вона не остання – сподіваюся, що це так – то навіть ми, пересічні слухачі, згодом матимемо дуже цікавий квиток на проїзд до центру. Куди ми з ним поїдемо – то вже справа інша, кожен сам обирає напрямок. Врешті решт, всі шляхи ведуть самі знаєте куди. "Зелене" – чудово. Дуже рекомендую."
- Антон Йожик Лейба
Ми також рекомендуємо. Це продукт світового рівня. Насолоджуйтесь!