Важко назвати це збіркою. Це різдвяний проект українських музикантів, які співають музику Тараса Чубая, Юлії Лорд, Нічлави, групи Скрябін.
Торгуєте криптовалютами?
Ще раз нагадую про можливість отримати $500 за реєстрацію на новій біржі: upcoin.com/?ID=be3cdebd
Ще раз нагадую про можливість отримати $500 за реєстрацію на новій біржі: upcoin.com/?ID=be3cdebd
Відеоверсія концерту Наше Різдво зразка 2008 року:
колядують Аль Ді Міола, Олег Скрипка, Піккардійська Терція, Мертвий Півень, Плач Єремії, Тартак, оркестр Віртуози Львова... є що згадати.
колядують Аль Ді Міола, Олег Скрипка, Піккардійська Терція, Мертвий Півень, Плач Єремії, Тартак, оркестр Віртуози Львова... є що згадати.