«Фiолет» приготував подарунок до Дня Святого Миколая - чуттєвий, іронічний, драйвовий і водночас затишний акустичний альбом "Невидане".
«Акустика – формат для нас близький і рідний. Мінімум засобів – максимум емоцій. Це стосується і записів, і живих виступів. Перші акустичні записи Фіолету ми робили ще в 2010 році в Луцьку спільними зусиллями виключно музикантів. Цього разу ми вирішили зробити теж абсолютно домашній запис, більше схожий настроєм і подачею на діалог друзів, ніж на прилизаний студійний продукт. Для мене вкрай важливо було, аби ці пісні все-таки сталися», – розповів про #свіжачок лідер та вокаліст «Фіолету» Колос.
«Акустика – формат для нас близький і рідний. Мінімум засобів – максимум емоцій. Це стосується і записів, і живих виступів. Перші акустичні записи Фіолету ми робили ще в 2010 році в Луцьку спільними зусиллями виключно музикантів. Цього разу ми вирішили зробити теж абсолютно домашній запис, більше схожий настроєм і подачею на діалог друзів, ніж на прилизаний студійний продукт. Для мене вкрай важливо було, аби ці пісні все-таки сталися», – розповів про #свіжачок лідер та вокаліст «Фіолету» Колос.