ONUKA відіграла "Щедрик" у львівському аеропорту
Розпочинаються свята. Різні. Дивні. Магічні. Кожен обирає собі своє свято. Для мене особисто абсолютним зимовим саундтреком є “Щедрик” Миколи Леонтовича. І хоч його чутно із кожного кутка, він завжди мене радує. Наш рік був дуже плідним. Виснажливим. Цікавим. Неперевершеним. Неочікуваним. Сотні виступів, різні люди, міста і краї. Захоплюючі зйомки, щоденна студійна робота, репетиції і запис оркестру, аншлаги в старовинних театрах та надсучасна сцена Євробачення. Я дякую моїй команді та музикантам – ви неперевершені, сумлінні, талановиті та найкращі Люди!
Чому ми вирішили відзняти це відео в аеропорті? Тому що “дорога” стала нашою другою домівкою і весь рік ми “літали, як ластівочки”! Щасливих всім свят. Миру нашим домівкам!
З любов’ю, ONUKA.
Розпочинаються свята. Різні. Дивні. Магічні. Кожен обирає собі своє свято. Для мене особисто абсолютним зимовим саундтреком є “Щедрик” Миколи Леонтовича. І хоч його чутно із кожного кутка, він завжди мене радує. Наш рік був дуже плідним. Виснажливим. Цікавим. Неперевершеним. Неочікуваним. Сотні виступів, різні люди, міста і краї. Захоплюючі зйомки, щоденна студійна робота, репетиції і запис оркестру, аншлаги в старовинних театрах та надсучасна сцена Євробачення. Я дякую моїй команді та музикантам – ви неперевершені, сумлінні, талановиті та найкращі Люди!
Чому ми вирішили відзняти це відео в аеропорті? Тому що “дорога” стала нашою другою домівкою і весь рік ми “літали, як ластівочки”! Щасливих всім свят. Миру нашим домівкам!
З любов’ю, ONUKA.
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
ONUKA - Щедрик
Львів'яни ЛТК презентували #Свіжачок - дебютний реліз "Качелі"
Альбом писався ціле літо, і це літо було гарячим і танцювальним! А ви думали, чого б це у Львові раптово розтанув увесь сніг?
"У нашому дебютному альбомі ми хочемо показати чисту непорочність сучасного реалізму, без прикрас, правда така яка вона є) Наші пісні написані з реального життя, ситуацій, перипетій. Кожен може себе знайти у тій чи іншій композиції.
Зайве більше розповідати, краще послухати! Всім Качелі!" - прокоменував для Меломанії басист гурту Роман Гречило.
Facebook
Soundcloud
Альбом писався ціле літо, і це літо було гарячим і танцювальним! А ви думали, чого б це у Львові раптово розтанув увесь сніг?
"У нашому дебютному альбомі ми хочемо показати чисту непорочність сучасного реалізму, без прикрас, правда така яка вона є) Наші пісні написані з реального життя, ситуацій, перипетій. Кожен може себе знайти у тій чи іншій композиції.
Зайве більше розповідати, краще послухати! Всім Качелі!" - прокоменував для Меломанії басист гурту Роман Гречило.
Soundcloud